Īsumā

Dabiski iekļaujoties Rīgas pilsētvidē Daugavas labajā krastā, Citadeles biznesa centrs lepojas gan ar funkcionālu plānojumu, gan estētisko kvalitāti. Pasaulē slavenā arhitekta Meinharda fon Gerkāna projektētajā lakoniskajā, taču vienlaikus monumentālajā ēkā ierīkoti moderni biroji – nomai pieejamas A klases biroju telpas, plaša konferenču zāle dažādu pasākumu rīkošanai un citas ērtības. Elegantais interjers, iespējas telpas pielāgot nomnieku individuālām vajadzībām un mūsdienīgas ērtības ļauj Citadeles biznesa centru saukt par arhitektūras pērli pilsētvidē. Tā ir mājvieta jūsu biznesa veiksmīgai attīstībai Rīgā.

Atrašanās vieta

Citadeles biznesa centrs atrodas vietā, no kuras Rīgas slavenākie apskates objekti ir teju rokas stiepiena attālumā. No šīs vietas ērti sasniedzamas arī dažādas valsts institūcijas, sabiedriskais transports, populāras atpūtas un pusdienošanas vietas. Pāris soļu – un jūs jau esat Vecrīgā!

Galvenās priekšrocības

2009. gadā būvētais biznesa centrs ir astoņu stāvu ēka ar kopējo nomas platību 18 000 m2. Tajā atrodas pilnībā aprīkota konferenču zāle, restorāns, autostāvvietas, velosipēdu un motociklu novietnes. Pateicoties jaunākās paaudzes drošības sistēmai, nomnieki var ērti iekļūt ēkā visu diennakti. No Citadeles biznesa centra ēkas logiem un panorāmas liftiem paveras elpu aizraujošs skats uz Daugavu un daļu Vecrīgas.

Slēgtā daudzstāvu autostāvvieta tiek uzturēta, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Biznesa centra autostāvvietā ir vairāk nekā 300 vietu klientiem un telpu nomniekiem. Blakus ēkai pieejamas arī velosipēdu un motociklu novietnes.

Dizains

Citadeles biznesa centra arhitektoniskajā risinājumā jaušamas 20. gadsimta arhitektūras vēsmas. Projektējot biznesa centru, slaveno vācbaltu izcelsmes arhitektu Meinhardu fon Gerkānu iedvesmoja Rīgas pils krāsu gamma, Centrāltirgus paviljonu aprises un jūgendstila arhitektūrā vērojamie dabas motīvi. Tas manāms biznesa centra ēkas formā un krāsās, savukārt ēkas ārsienas darinātas no mūsdienīgiem materiāliem – betona, alumīnija un stikla. Tādējādi ēka ir ieguvusi savu individuālo raksturu, ko atzinīgi novērtē arhitektūras pazinēji

Nomnieki

Citadeles biznesa centra telpas izvēlējušies dažādu nozaru uzņēmumi. Te savus birojus iekārtojuši labi zināmi banku un apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēji, kā arī juridisko pakalpojumu, konsultāciju un ēdināšanas pakalpojumu uzņēmumi. Biznesa centrs ir pieejams nomniekiem no dažādām nozarēm.

Citadeles biznesa centrs pieder nekustamo īpašumu attīstītājam Lords LB Baltic Green Fund (V), kas izveidots 2019. gadā.

Uzņēmumam pieder šī mājaslapa un tas atbild par privātuma politiku tajā.