Īsumā

Citadeles biznesa centrā ir funkcionāla, moderni aprīkota konferenču zāle dažādu pasākumu organizēšanai – semināriem, forumiem, sapulcēm vai konferencēm. Pateicoties mūsdienīgajam interjeram, efektīvajam iekārtojumam un ērtajam sēdvietu plānojumam, Citadeles konferenču zālē ir patīkama atmosfēra, kas ļaus jebkuram pasākumam noritēt veiksmīgi un viesos radīs paliekošu iespaidu.

Aprīkojums

Konferenču zālē var rīkot pasākumus līdz 200 cilvēkiem un, ierīkojot papildu sēdvietas, pat līdz 250 cilvēkiem. Tā ir aprīkota ar daudzfunkcionālu audiovizuālo tehnoloģiju efektīvām prezentācijām un uzrunām. Turklāt konferenču zālē ir četras pilnībā aprīkotas sinhronās tulkošanas kabīnes, ekrāns prezentācijām un stabils Wi-Fi pārklājums jebkurā vietā.

Ērtības

Neatkarīgi no tā, vai pasākuma programmā plānotas nelielas kafijas pauzes, vēlās biznesa brokastis, bankets vai kontaktu dibināšana, sarīkojiet to konferenču zālei blakus esošajā banketu zālē, pa kuras logiem viesi var baudīt lielisku skatu uz Daugavu. Pasākuma laikā viesu ērtībām pieejamas ģērbtuves, kurās ērti atstāt virsdrēbes un citas mantas.